Vozíček na hračky white

Dřevěný vozík Kinderfeets® je krásným doplňkem každého dětského pokoje nebo hracího koutku vašeho dítěte, který se... více informací »
Vozíček na hračky white
Značka: VIV
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěný vozík Kinderfeets® je krásným doplňkem každého dětského pokoje nebo hracího koutku vašeho dítěte, který se...

Dřevěný vozík Kinderfeets® je krásným doplňkem každého dětského pokoje nebo hracího koutku vašeho dítěte, který se postará o to, aby byly vždy všechny hračky; autíčka, figurky, panenky i tvořivé dřevěné hračky vždy uklizené a na svém místě. Vaši miláčci v něm s pomocí praktické šňůry mohou vozit své nejoblíbenější hračky, knihy a další maličkosti.
Dřevěný vozík je speciálně navržen pro ty nejmenší, je dostatečně prostorný i lehce dostupný, kromě praktické šňůry se dítě může chytit dřevěných madel, která jsou z každé strany vozíku, opřít se o stěnu vozíku a snadno tak trénovat své první krůčky. Dřevěný box na kolečkách je ideální pro hru doma v deštivých dnech, stejně jako pro hru venku na čerstvém vzduchu.
Dřevěný vozík je vhodný pro vnitřní i venkovní užití. Kola dětského vozíku jsou obložena gumou, která zabraňuje poničení či poškrábání nábytku a podlah ve vnitřních prostorech.
Akční produkt jde sehnat teď tu na webu zařazený v sekci dřevěné hračky. Připravili jsme ještě jiné produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Velmi prodávaný produkt Vozíček na hračky white značky VIV jde získat v aktuální nabídce extra se slevou. V současnosti za 2 499 Kč.