Velká rozkládací sedací souprava Marley, bílá/šedá

Moderní sedací souprava Marley nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete... více informací »
Velká rozkládací sedací souprava Marley
Značka: ARK
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Marley nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete...

Moderní sedací souprava Marley nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné pohodlí pro relax  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava v kombinaci dvou potahů  Korpus v eko-kůži + sezení v kvalitní režné látce Inari  Sedací souprava má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava Marley je rozkládací Rozložit je možné obě strany sedačky (ne však současně!)  Sedačka Marley obsahuje 2x úložný prostor!  Kovové nožky zajištují perfektní stabilitu  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si designovou sedačku za neuvěřitelnou cenu    308x230x84cm 
Plocha po rozložení: 198x123cm                 Zcela unikátní produkt Velká rozkládací sedací souprava Marley, máte možnost koupit aktuálně tu na stránkách umístěný v sekci uncategorized! Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí! V očích zákazníků populární značka pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a oblíbený produkt Velká rozkládací sedací souprava Marley, bílá/šedá od přední značky ARK je k získání tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 20 999 Kč.