TV stolek Celeste 150, dub zlatý

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
TV stolek Celeste 150
Značka: GIB
2 415 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru dub zlatý 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
150x37x43cm 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Diskontní produkt TV stolek Celeste 150, je dostupný ještě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii tv stolky. Máme pro vás ještě další zboží ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. To však není vše, máme toho více. U nás totiž najdete více skvělých kousků značky GIB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt TV stolek Celeste 150, dub zlatý od přední společnosti GIB pořídíte právě teď u nás za rozumné peníze. Aktuálně za 2 415 Kč.