Taburet Sazala, žlutá Monolith

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith... více informací »
Taburet Sazala
Značka: ELT
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Taburet v potahu žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
45x45x40cm 
 
  Tento designový produkt Taburet Sazala, žlutá Monolith máte možnost získat právě tady na webu ve známé rubrice taburety. Mrkněte na zlevněné výrobky z této kategorie ve výhodné akci! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další kousky od dodavatele ELT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka ELT má ve stále nabídkce prvotřídní produkty Přesvědčte se sami.

Tento unikátní produkt Taburet Sazala, žlutá Monolith od odblíbeného výrobce ELT pohodlně získáte tady nyní v bezva akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 999 Kč.