Taburet Sazala, modrá Monolith

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith... více informací »
Taburet Sazala
Značka: ELT
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Taburet v potahu žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
45x45x40cm 
 
  Tento kvalitní produkt Taburet Sazala, modrá Monolith lze koupit teď tu na stránkách v kategorii taburety. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této populární kategorie za skvělou cenu! Známá značka ELT vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob! Naše nabídka je široká, u nás najdete další kvalitní zboží značky ELT. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený kousek Taburet Sazala, modrá Monolith od společnosti s výborným jménem ELT jde získat právě teď v naší nabídce za příznivou cenu. Aktuálně v akci za 2 999 Kč.