Taburet Sazala, černá Velvet

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Mat Velvet... více informací »
Taburet Sazala
Značka: ELT
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Mat Velvet...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Taburet v potahu žinilka Mat Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
45x45x40cm 
 
  Super produkt Taburet Sazala, černá Velvet můžete nakoupit právě zde tady na stránkách ve známé rubrice taburety! Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží z této populární rubriky za super peníze. Známý výrobce ELT vám poskytuje top zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na více kousků značky ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek Taburet Sazala, černá Velvet od výrobce s dobrým jménem ELT pohodlně seženete na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! V akci od 2 999 Kč.