Taburet Monika, zelená Monolith

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith... více informací »
Taburet Monika
Značka: ELT
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Taburet v potahu žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
70x70x28cm 
 
 
Nový kus můžete koupit právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice taburety. Pořiďte si skvělé zboží z této kategorie za příznivou cenu. Významná značka ELT pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kousky od dodavatele ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kousek Taburet Monika, zelená Monolith od odblíbeného výrobce ELT lze nakoupit online za super cenu. Akční cena již od 3 799 Kč.