Taburet Monika, růžová Velvet

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Mat Velvet... více informací »
Taburet Monika
Značka: ELT
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Mat Velvet...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Taburet v potahu žinilka Mat Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
70x70x28cm 
 
 
Hodně prodávaný produkt Taburet Monika, růžová Velvet máte možnost koupit právě zde tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii taburety! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další vybrané kousky značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka ELT pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty

Tento neodolatelný kus Taburet Monika, růžová Velvet od dodavatele se skvělou pověstí ELT můžete koupit zde téměř zdarma! Nabídky od 3 799 Kč.