Taburet Linda, žlutá Monolith

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith... více informací »
Taburet Linda
Značka: ELT
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Taburet v potahu žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
40x40x43cm 
 
 
Povedený produkt Taburet Linda, žlutá Monolith jde nakoupit ještě u nás v rubrice taburety! Podívejte se na ještě ostatní kousky z této sekce v akci. Máme toho více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel ELT pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty

Vynikající kousek Taburet Linda, žlutá Monolith od předního výrobce ELT máte možnost pořídit v naší internetové nabídce výhodně. Nyní pořídíte jen za 2 199 Kč.