Taburet Linda, zelená Monolith

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith... více informací »
Taburet Linda
Značka: ELT
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Taburet v potahu žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
40x40x43cm 
 
  Kvalitní a oblíbený produkt Taburet Linda, zelená Monolith seženete aktuálně tady u nás v populární rubrice taburety. Připravili jsme oblíbené produkty z této populární kategorie za příznivou cenu! Tato značka ELT dodává top výrobky To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Taburet Linda, zelená Monolith od známého předního výrobce ELT jde nakoupit právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 2 199 Kč.