Taburet Linda, modrá Monolith

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith... více informací »
Taburet Linda
Značka: ELT
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Taburet v potahu žinilka Monolith...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Taburet v potahu žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
40x40x43cm 
 
 
Tento levný výrobek můžete dostat v pohodě na našich stránkách v oblíbené kategorii taburety. Nyní pořídíte oblíbené výrobky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další vybrané produkty od dodavatele ELT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Taburet Linda, modrá Monolith od spolehlivé značky ELT snadno můžete sehnat zde teď téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 2 199 Kč.