Stylová pohovka s rozkladem Eso, bílá/šedá

Stylová pohovka Eso  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení eko-kůže +... více informací »
Stylová pohovka s rozkladem Eso
Značka: ELT
8 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová pohovka Eso  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení eko-kůže +...

Stylová pohovka Eso 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Dodáváme v provedení eko-kůže + režná látka  
Pohovka Eso je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry(š/h/v): 
189x90x88cm 
Plocha po rozložení: 182x120cm 
Hloubka sedu: 55cm
Výška sedu: 45cm
 
 
STYLOVÁ POHOVKA S ROZKLADEM ESO 
Rádi byste novou pohovku? Eso je elegantní a nadčasová a bude tak lahodit vašemu oku po dlouhá léta! Nabízená barevná varianta je současným trendem a padne do každého interiéru. Pohodlné polštářky vám zajistí maximální komfort při sladkých chvílích nicnedělání. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení na pohodlné lůžko a úložný prostor. Dejte na první dojem a objednejte si pohovku Eso!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Kvalitní a velmi žádaný produkt Stylová pohovka s rozkladem je k dostání právě nyní tady na našich stránkách ve známé sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní si můžete koupit parádní produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny. Značka ELT pro vás připravuje špičkové zboží

Tento skvělý výrobek Stylová pohovka s rozkladem Eso, bílá/šedá od známého dodavatele ELT pohodlně nakoupíte již dnes za nejnižší cenu. K sehnání zrovna v akci za 8 299 Kč.