Stan na hraní white

Perfektní doplněk pro hraní doma i venku. Novinka výjimečné značky Kinderfeets®, která vytváří originální hračky z... více informací »
Stan na hraní white
Značka: VIV
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Perfektní doplněk pro hraní doma i venku. Novinka výjimečné značky Kinderfeets®, která vytváří originální hračky z...

Perfektní doplněk pro hraní doma i venku. Novinka výjimečné značky Kinderfeets®, která vytváří originální hračky z přírodních materiálů tak, aby děti při hraní s těmito hračkami mohly rozvíjet svoji fantazii a zábavnou formou se vždy naučily něco nového.
 Jste připraveni na nové nezapomenutelné dobrodružství plné zábavy? Kreativní tým značky Kinderfeets® vás opět nadchne novým úžasným výrobkem. Herní stan Kinderfeets® je hračka, která si rozumí nejen s dětmi, ale i s životním prostředím. Navíc rozvíjí kreativitu a zvědavost vašich malých pokladů. Herní stan Kinderfeets® je skvělá hračka, vhodná pro hraní dětí s jejich vrstevníky, ale i pro rodinné dobrodružství v přírodě. Tento stan budou vaše děti milovat během všech ročních období; v teplých letních měsících venku a během chladnější části roku doma.
Pro kouzelný vzhled dětského pokoje – Hrací stan Kinderfeets® Natural propůjčí dětskému pokoji jedinečný vzhled. Můžete jej umístit do herního koutku nebo obývacího pokoje, s trochou kreativity se hravě stane centrem zábavy i skvělou kulisou pro chvíle pohody. Hrací stan je úžasný dárek k narozeninám, krásný dárek k Vánocům a jiným zvláštním příležitostem. Krásný design vytváří v kombinaci s těmi nejlepšími přírodními materiály. Dětský stan Kinderfeets® Natural je vyroben z borového dřeva a přírodní bavlny.
Dětský stan Kinderfeets® sestavíte raz dva. Díky 100% bavlně a jeho otevřené konstrukci je stan vzdušný a zároveň nabízí dětem příjemný a bezpečný úkryt. Děti jsou nadšené z bočního okna, které jim umožňuje nakouknout do světa, zatímco jsou ukryty ve svém bezpečném přístřešku. Stan využijete nejen vevnitř, ale můžete si díky němu zpestřit i pobyt v přírodě během jarních a letních dní. Díky stanu Kinderfeets si děti budou moci užít hru v samém srdci přírody.
Použití:

Hrací stan pro hru doma i venku
Vhodný k použití pro děti od 3 let

Rozměry:

Délka x šířka x výška stanu: 129,5 x 140 x 129,5 cm
Váha plachty: 1,55 kg
Velikost balení: 152 x 30 x 25 cm
Váha balení: 19,4 kg

Kinderfeets® stan na hraní Natural:

 Stan určený pro hru doma i venku
Umožnuje hraní během všech ročních období; v létě venku a v zimě doma
Povzbuzuje kreativitu a fantazii
K dětem přátelská hračka, která podporuje kreativitu a zvědavost
Postará se o dokonalý vzhled dětského pokoje
Designový
Materiály: 100% bavlna a borové dřevo
Otevřená konstrukce, kvalitní materiály i boční okno zaručují perfektní vzdušnost
Během letních dní nabízí dětem příjemné útočiště ve stínu Vynikající produkt Stan na hraní white je k získání teď u nás zařazený v sekci . Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Výrobce VIV dlouhodobě poskytuje skvělé zboží. Nové kousky každý den. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele VIV. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek Stan na hraní white od populárního výrobce VIV jde pořídit právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Nyní získáte od 2 499 Kč.