Luxusní sedací souprava Armando Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava Armando  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení   Dodáváme v... více informací »
Luxusní sedací souprava Armando Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
33 439 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Armando  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení   Dodáváme v...

Moderní rohová sedací souprava Armando  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení   Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Malé polštářky nejsou v ceně  Dodáváme v režné látce Pulse 71   Parametry :
275x225x76-96cm
Výška sedu: 46cm 
Plocha po rozložení: 205x135cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Kvalitní a velmi žádaný produkt Luxusní sedací souprava Armando Roh: Orientace rohu Pravý roh je k sehnání pohodlně tu na stránkách v sekci obývací pokoj! Nyní pořídíte parádní produkty z této známé kategorie snadno online! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce STG. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel STG vám představuje skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento kvalitní a žádaný produkt Luxusní sedací souprava Armando Roh: Orientace rohu Pravý roh od kvalitního výrobce STG snadno můžete sehnat v naší nabídce za parádní cenu! Stojí teď u nás 33 439 Kč.