Rozkládací sedací souprava Lapon, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Rozkládací sedací souprava Lapon
Značka: ARK
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Paros  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Lapon je rozkládací včetně úložného prostoru  Rozklad i úložný prostor na vzduchových pístech s automatickou dopomocí rozkládání  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    275x202cm 
Plocha po rozložení: 208x125cm  
Výška sedu: 43cm 
Výška: 85-100cm     
Super produkt Rozkládací sedací souprava Lapon, hnědá jde koupit bezprostředně na našich stránkách umístěný v sekci sedačky nad 15 tis. kč. Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. Populární výrobce ARK svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky Přesvědčte se sami! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od dodavatele ARK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Rozkládací sedací souprava Lapon, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh od přední společnosti ARK jde nakoupit teď výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 21 999 Kč.