Skřín Celeste 2D, dub zlatý

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
Skřín Celeste 2D
Značka: GIB
4 517 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru dub zlatý 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
80x200x52cm  

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Povedený produkt můžete nakoupit právě teď u nás v oblíbené rubrice moderní skříně. Nyní si můžete vybrat ještě další výrobky z této sekce ve slevě! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další kousky od výrobce GIB. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce GIB vám představuje skvělé produkty. Udělejte si radost.

Kvalitní a levný produkt Skřín Celeste 2D, dub zlatý od značky s dobrým jménem GIB jednoduše naleznete zde teď napořád výhodně! Momentálně k dispozici za 4 517 Kč.