Skřín Celeste 2D, bílá

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk  Nábytek je dodáván v... více informací »
Skřín Celeste 2D
Značka: GIB
4 517 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk  Nábytek je dodáván v...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
80x200x52cm  

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Akční a ve slevě produkt Skřín Celeste 2D, bílá máte možnost sehnat právě teď na našich stránkách zařazený v kategorii moderní skříně. Nyní najdete ještě ostatní produkty z této rubriky ve výprodejové akci. To však není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další skvělé zboží od dodavatele GIB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka GIB má ve stále nabídkce skvělý sortiment. Přesvědčte se!

Hodně žádaný kousek Skřín Celeste 2D, bílá značky GIB jednoduše najdete tady a teď právě v bezva akci! Momentálně k dispozici za 4 517 Kč.