Sektorová kuchynská linka DAVOS 260cm

Moderní kuchynská linka Davos  Dodáváme včetně madel Korpus v dekoru: bílá  Dvířka v dekoru: Dub sonoma trufla  Lze zakoupit jako celou sestavu... více informací »
Sektorová kuchynská linka DAVOS 260cm
Značka: STZ
10 505 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kuchynská linka Davos  Dodáváme včetně madel Korpus v dekoru: bílá  Dvířka v dekoru: Dub sonoma trufla  Lze zakoupit jako celou sestavu...

Moderní kuchynská linka Davos 
Dodáváme včetně madel
Korpus v dekoru: bílá 
Dvířka v dekoru: Dub sonoma trufla 
Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy
Madla 128mm
Uvedená cena za sestavu 260cm na fotografii
Lze zakoupit jako sestavu nebo jednotlivé elementy 
Nábytek je dodáván v demontu
Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče
Cena nezahrnuje dřez
Pracovní deska na jednotlivé skřínky je součástí (28mm bílá) 

 
NABÍDKU JEDNOTLIVÝCH SKŘÍNĚK NAJDETE NÍŽE
 
KUCHYNSKÁ LINKA DAVOS 
Novou kuchyň si dnes může dopřát opravdu každý! Kuchyňská linka Davos je elegantní a skvěle bude slušet i vašemu bytu. Kombinace světlého a tmavého dřevěného dekoru přinese hřejivou atmosféru a dodá kuchyni na originalitě. Linka je prostorově úsporná, ale nabídne vám dostatek úložných ploch. Neváhejte i vy už můžete za pár vařit v novém!
 
Moderní kuchyňská linka v jednoduchém designu. Díky prostorové nenáročnosti je vhodná také do malé kuchyně. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.
 
 
Tento diskontní produkt Sektorová kuchynská linka DAVOS 260cm je k dostání rovnou na stránkách ve známé rubrice kuchyně. Vyhledejte si další produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci!

Zcela unikátní produkt Sektorová kuchynská linka DAVOS 260cm od skvělé a známé značky STZ je k sehnání na našich stránkách za nejnižší cenu! Výhodně za 10 505 Kč.