Sedačka ve tvaru U Wanda, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Látka Malmo proto při... více informací »
Sedačka ve tvaru U Wanda
Značka: VPM
20 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Látka Malmo proto při...

 

Moderní sedací souprava Wanda 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Látka Malmo proto při testu oděru dosáhla výsledku 55 000 cyklů, což představuje vysokou odolnost proti oděru při sezení. Látka Malmo je také odolná proti žmolkování a barvení umělým světlem.  Je také bezpečná pro zdraví, protože neobsahuje žádné škodlivé látky.
Dodáváme v provedení pravá nebo levý roh 
Na hlavní fotografii je pravý roh 
Sedací souprava není rozkládací 
Polštáře jsou součástí sedací soupravy 
Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 

 
Rozměry: (délka x hloubka x hloubka x výška) 
344x194x163x81cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací 
  
 
Kvalitní výrobek Sedačka ve tvaru U Wanda, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh můžete najít lehce tady a teď na našem webu v sekci sedačky rohové. Nyní koupíte ještě jiné zboží z této známé sekce ve výhodné akci. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další produkty od značky VPM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Sedačka ve tvaru U Wanda, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od značky se zárukou kvality VPM jde pořídit v naší aktuální nabídce za báječnou cenu! Nabídka od 20 499 Kč.