Sedačka ve tvaru U Wanda, bílá/světle šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Korpus... více informací »
Sedačka ve tvaru U Wanda
Značka: VPM
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Korpus...

 

Moderní sedací souprava Wanda 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Korpus v eko-kůži a sezení v pevné látce Malmo 
Látka Malmo proto při testu oděru dosáhla výsledku 55 000 cyklů, což představuje vysokou odolnost proti oděru při sezení. Látka Malmo je také odolná proti žmolkování a barvení umělým světlem.  Je také bezpečná pro zdraví, protože neobsahuje žádné škodlivé látky.
Dodáváme v provedení pravá nebo levý roh 
Na hlavní fotografii je pravý roh 
Sedací souprava není rozkládací 
Polštáře jsou součástí sedací soupravy 
Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 

 
Rozměry: (délka x hloubka x hloubka x výška) 
344x194x163x81cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací 
  
  Levný výrobek můžete získat bez problémů tu v populární kategorii sedačky rohové. Pořiďte si parádní produkty z této známé sekce za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží značky VPM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka VPM vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Kvalitní kus Sedačka ve tvaru U Wanda, bílá/světle šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od populární značky VPM snadno seženete právě nyní na našich stránkách extra se slevou. Nyní za 19 999 Kč.