Sedačka s vysokým opěradlem Empire, zelená Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Empire nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Soro ... více informací »
Sedačka s vysokým opěradlem Empire
Značka: ARK
22 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Empire nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Soro ...

Moderní sedací souprava Empire nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Soro  Soro – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu. Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Empire je rozkládací včetně úložného prostoru  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce a pružinové jádro  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    265x158cm 
Plocha po rozložení: 220x120cm  
Výška sedu: 48cm 
Výška: 110cm      Unikátní a oblíbený produkt Sedačka s vysokým opěradlem Empire, zelená Roh: Orientace rohu Pravý roh jde sehnat právě teď na našich stránkách v oblíbené kategorii uncategorized. Nyní si můžete pořídit nové produkty z této oblíbené sekce za extra cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Sedačka s vysokým opěradlem Empire, zelená Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky s dlouholetou historií ARK máte možnost najít tady teď právě téměř zdarma. Nyní pořídíte za 22 999 Kč.