Luxusní rohová sedačka Estella šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Designová sedačka Estella  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena je platná pro... více informací »
Luxusní rohová sedačka Estella šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: LCP
31 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Designová sedačka Estella  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena je platná pro...

  Designová sedačka Estella  Precizní zpracování a kvalitní potahy  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Cena je platná pro potah eko-kůže Mitezza 11 Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky  Díky tomu je možné pohovku umístit i do volného prostoru Součástí je funkce polohování záhlavníků   Malé dekorační polštářky nejsou součástí    Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
262×82-97x218cm 
Plocha po rozložení: 205x127cm     
Žádaný kus můžete sehnat teď tady na stránkách ve známé sekci obývací pokoj! Připravili jsme pro vás další produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární výrobce LCP vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky

Oblíbený produkt Luxusní rohová sedačka Estella šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od předního výrobce LCP lze získat momentálně v naši nabídce pořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 31 499 Kč.