Sedací souprava Medea, 2FP + OTL, Roko 07

Kvalitní sedací souprava Medea nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací  Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné... více informací »
Sedací souprava Medea
Značka: MSF
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní sedací souprava Medea nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací  Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné...

Kvalitní sedací souprava Medea nyní se slevou 
Sedací souprava je rozkládací 
Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné rozkládání 
Dodáváme v provedení pravý roh 
Moderní a nadčasový design
Pohodlné polohovací záhlavníky jsou v ceně sedačky 

Rozměry: 
249x183cm 
Plocha pro spaní: 196x118cm 
 
Látka Roko 7:

 
SEDACÍ SOUPRAVA MEDEA 
 
Nápaditý tvar, módní kombinace materiálů a nadčasové barvy, to je sedací souprava Medea! Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci. Ať již plánujete romantický večer při svíčkách nebo pohodové odpoledne s oblíbenou knihou, Medea bude tím pravým místem odpočinku. Užijte si pocit výjimečnosti a rozhodněte se pro Medeu!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. 
 
Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Tento kvalitní produkt Sedací souprava Medea, 2FP + OTL, Roko 07 jde sehnat rovněž tu umístěný v sekci sedačky nad 15 tis. kč. Nyní můžete najít jiné produkty z této oblíbené sekce v akci. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky MSF. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel MSF pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky.Často hledaný produkt Sedací souprava Medea, 2FP máte možnost získat právě tady na stránkách ve známé rubrice sedačky nad 15 tis. kč! Podívejte se na parádní zboží z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více skvělých kousků značky MSF. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce MSF pro své zákazníky dodává skvělé výrobky.

Tento vynikající produkt Sedací souprava Medea, 2FP + OTL, Roko 07 od našeho známého výrobce MSF jednoduše získáte v naší internetové nabídce za skvělou cenu. Aktuálně stojí u nás 24 999 Kč.