Elegantní sedačka va tvaru U Elephant, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Elephant nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Elegantní sedačka va tvaru U Elephant
Značka: ARK
31 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Elephant nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Elephant nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Soro  Soro – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu. Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní fotce sedačka v provedení pravý roh Sedací souprava Elephant je rozkládací včetně 2x úložného prostoru  Součástí je funkce relax v rohovém dílu, viz. fotogalerie  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce a pružinové jádro  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    322x215cm 
Plocha po rozložení: 255x120cm  
Výška sedu: 48cm 
Výška: 110cm     
Tento vynikající produkt máte možnost získat taky tady a teď na našich stránkách v populární rubrice sedačky tvaru u. Prozkoumejte skvělé kousky ze zmíněné rubriky za super peníze!

Tento skvělý produkt Elegantní sedačka va tvaru U Elephant, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od známé kvalitní značky ARK jednoduše můžete najít právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena již od 31 999 Kč.