Rozkládací sedací souprava Western U, šedá

Moderní sedací souprava Western nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Rozkládací sedací souprava Western U
Značka: ARK
30 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Western nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Western nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Triniti  Triniti – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu. Sedací souprava Western je rozkládací včetně úložného prostoru  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    350x202cm 
Plocha po rozložení: 265x125cm  
Výška sedu: 43cm 
Výška: 75-90cm     
Hodně oblíbený produkt Rozkládací sedací souprava Western U, šedá můžete najít právě teď na našem webu ve známé kategorii uncategorized! Mrkněte na ještě jiné kusy z této populární rubriky za výhodnou cenu. Značka dlouhodobě prodává špičkový sortiment. Nové kousky každý den! To ale není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více kousků od výrobce . Najdete je níže na této stránce.

Tento designový produkt Rozkládací sedací souprava Western U, šedá od našeho výrobce ARK najdete v naší online nabídce extra výhodně. Nyní získáte od 30 999 Kč.