Rozkládací sedací souprava Sesto, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedací souprava Sesto nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Rozkládací sedací souprava Sesto
Značka: ARK
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Sesto nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Sesto nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Triniti Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Sesto je rozkládací včetně úložného prostoru  Rozklad i úložný prostor na vzduchových pístech s automatickou dopomocí rozkládání  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    268x200cm 
Plocha po rozložení: 200x121cm  
Výška sedu: 48cm 
Výška: 86-102cm     Tento neodolatelný produkt Rozkládací sedací souprava Sesto, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh lze pořídit rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized! Připravili jsme další kousky z naší kategorie za zcela nejnižší cenu!

Nový produkt Rozkládací sedací souprava Sesto, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh od známé značky ARK k dostání tady teď právě za zcela nejnižší cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 21 999 Kč.