Rozkládací sedací souprava Lapon, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Rozkládací sedací souprava Lapon
Značka: ARK
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Paros  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Lapon je rozkládací včetně úložného prostoru  Rozklad i úložný prostor na vzduchových pístech s automatickou dopomocí rozkládání  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    275x202cm 
Plocha po rozložení: 208x125cm  
Výška sedu: 43cm 
Výška: 85-100cm     Exkluzivní produkt Rozkládací sedací souprava Lapon, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý naleznete mimo jiné na webu v kategorii uncategorized. Vyberte si ostatní kousky z této sekce za extra cenu!

Tento žádaný výrobek Rozkládací sedací souprava Lapon, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s úžasnou pověstí ARK snadno najdete zde nyní extra se slevou! Aktuálně výhodně za 21 999 Kč.