Rozkládací sedací souprava Lapon, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Rozkládací sedací souprava Lapon
Značka: ARK
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Manila Manila – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu. Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Lapon je rozkládací včetně úložného prostoru  Rozklad i úložný prostor na vzduchových pístech s automatickou dopomocí rozkládání  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    275x202cm 
Plocha po rozložení: 208x125cm  
Výška sedu: 43cm 
Výška: 85-100cm     Tento diskontní produkt lze pořídit teď tady a teď na našem webu umístěný v kategorii uncategorized. Nyní koupíte akční výrobky z této známé rubriky za outletovou cenu! Věhlasný výrobce má k dispozici top sortiment. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další produkty od výrobce . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kus Rozkládací sedací souprava Lapon, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh od výrobce ARK pohodlně získáte na našich stránkách nyní výhodně! Aktuálně v akci od 21 999 Kč.