Rozkládací sedací souprava Lapon, černá Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Manila... více informací »
Rozkládací sedací souprava Lapon
Značka: ARK
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Manila...

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Manila Manila – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu. Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Lapon je rozkládací včetně úložného prostoru  Rozklad i úložný prostor na vzduchových pístech s automatickou dopomocí rozkládání  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    275x202cm 
Plocha po rozložení: 208x125cm  
Výška sedu: 43cm 
Výška: 85-100cm      Kvalitní produkt Rozkládací sedací souprava Lapon, černá Roh: Orientace rohu Levý roh máte možnost získat v pohodě u nás v populární rubrice uncategorized! Nyní si můžete pořídit další produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Přední výrobce pro své zákazníky dodává top produkty. Udělejte radost sami sobě!

Tento zlevněný produkt Rozkládací sedací souprava Lapon, černá Roh: Orientace rohu Levý roh s pečetí kvality od značky ARK můžete najít již dnes ve výhodné akci! Momentálně v akci za 21 999 Kč.