Rozkládací sedací souprava Bestino, zelená Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedací souprava Bestino nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Rozkládací sedací souprava Bestino
Značka: ARK
25 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Bestino nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Bestino nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Monolith  Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Bestino je rozkládací včetně úložného prostoru  Součástí je funkce polohování hlavových opěrek  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    270x212cm 
Plocha po rozložení: 208x125cm  
Výška sedu: 48cm 
Výška: 86-102cm      Super výrobek Rozkládací sedací souprava Bestino, máte možnost koupit nyní tu na našich stránkách v oblíbené rubrice uncategorized. Nyní můžete najít oblíbené kousky z této sekce za výhodné peníze.

Žádaný výrobek Rozkládací sedací souprava Bestino, zelená Roh: Orientace rohu Levý roh od společnosti s výborným jménem ARK snadno naleznete u nás právě ve výprodejové akci! Ceny od 25 999 Kč.