Rozkládací rohová sedací souprava Bradley maxi

Kvalitní sedací souprava Bradley nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru Návštěvu poteší... více informací »
Rozkládací rohová sedací souprava Bradley maxi
Značka: MSF
34 555 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní sedací souprava Bradley nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru Návštěvu poteší...

Kvalitní sedací souprava Bradley nyní se slevou 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru
Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné rozkládání 
Cena je platná pro potah jako na fotografii 
Dodáváme v režné látce Aston 
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Moderní a nadčasový design
Pohodlné polohovací záhlavníky jsou v ceně sedačky 

Rozměry: 
331x176x174cm 
Plocha pro spaní: 273x120cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA BRADLEY 
 
Nápaditý tvar, módní kombinace materiálů a nadčasové barvy, to je sedací souprava Bradley! Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci. Ať již plánujete romantický večer při svíčkách nebo pohodové odpoledne s oblíbenou knihou, Bradley bude tím pravým místem odpočinku. Užijte si pocit výjimečnosti a rozhodněte se pro Bradley!
 
Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů.  Výjimečný produkt Rozkládací rohová sedací souprava lze sehnat rovněž na našem webu ve známé kategorii sedačky rohové. Máme pro vás skvělé zboží z této kategorie za výborné peníze!

Tento kvalitní kus Rozkládací rohová sedací souprava Bradley maxi od kvalitního výrobce MSF pohodlně nakoupíte ještě dnes výhodně! Ceny již od 34 555 Kč.