Rozkládací pohovka Karina, šedá

Moderní pohovka Karina  Cena je platná pro potah na fotografii  Žinilková látka Manila - měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je... více informací »
Rozkládací pohovka Karina
Značka: DBK
9 174 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Karina  Cena je platná pro potah na fotografii  Žinilková látka Manila - měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je...

Moderní pohovka Karina 
Cena je platná pro potah na fotografii 

Žinilková látka Manila – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu.
Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Parametry (šířka x výška x hloubka) 
228x93x90cm 
Plocha po rozložení: 118x190cm 
 
  Nejprodávanější výrobek Rozkládací pohovka Karina, šedá máte možnost pořídit právě teď na našich stránkách ve známé kategorii pohovky – 3 sedáky. Máme pro vás jiné zboží z naší sekce na pár kliknutí. Máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce DBK vám nabízí skvělé zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Ve slevě tento produkt Rozkládací pohovka Karina, šedá pocházející od značky DBK máte možnost koupit momentálně za parádní cenu! Nyní za akční cenu 9 174 Kč.