Rošt Dino flex HN Rošt: Rozměr 200x90cm

Lamelový rošt s polohováním  hlavy a nohou. Rošt má 28 lamel uchycených v kaučukových pouzdrech, jejichž anatomické... více informací »
Rošt Dino flex HN  Rošt: Rozměr  200x90cm
Značka: Dřevočal
3 229 Kč
Ověřit dostupnost
Lamelový rošt s polohováním  hlavy a nohou. Rošt má 28 lamel uchycených v kaučukových pouzdrech, jejichž anatomické...

Lamelový rošt s polohováním  hlavy a nohou. Rošt má 28 lamel uchycených v kaučukových pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. V oblasti ramen jsou lamely podélně prořezány pro větší pružnost a komfortnější spánek na boku.   Rošt má různé úrovně polohování podle momentálních potřeb uživatele. Kombinací tohoto roštu a vhodné matrace je dosaženo výborných ortopedických vlastností. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací, které lze polohovat (latexové, ze studené pěny, z líné pěny….). Celková výška roštu je 5 cm. Nosnost roštu je do 120 kg.
  Tento nejprodávanější produkt Rošt Dino flex HN Rošt: lze pořídit právě teď tady na webu zařazený v kategorii rošty. Nyní získáte kvalitní výrobky ze zmíněné rubriky snadno online.

Tento kvalitní a žádaný produkt Rošt Dino flex HN Rošt: Rozměr 200x90cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Dřevočal můžete dostat tady se slevou. Aktuálně v akci od 3 229 Kč.