Designová sedací souprava Meridian Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava Meridian  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Designová sedací souprava Meridian Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
33 439 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Meridian  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Meridian  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Sedačka je rozkládací 170x120cm  Součástí je úložný prostor  Polohování hlavových opěrek  Malé dekorační polštářky nejsou součástí  Potaženo semišovou látkou Camelia 4501   Parametry :
245x224x80-94cm
Výška sedu: 43cm 
Plocha po rozložení: 170x120cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Vysoce kvalitní produkt je k získání bez obtíží tady na našich stránkách v populární rubrice obývací pokoj! Máme pro vás oblíbené produkty z této rubriky za výborné peníze. To není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky STG. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Designová sedací souprava Meridian Roh: Orientace rohu Pravý roh od skvělé a známé značky STG máte možnost koupit tady a teď právě za výhodné peníze! Aktuálně výhodně za 33 439 Kč.