Rohová sedačka ve tvaru U Teuns, žlutá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Teuns  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Rohová sedačka ve tvaru U Teuns
Značka: ELT
37 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Teuns  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Teuns 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v potahu kvalitní žinilka Omega 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování záhlavníků 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
350x202x90cm 
Plocha po rozložení: 265x125cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA TEUNS  
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Teuns. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Teuns je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Velmi oblíbený kus Rohová sedačka ve tvaru U Teuns, žlutá Roh: Orientace rohu Levý roh naleznete bezstarostně tady u nás v populární sekci sedačky rohové. Nyní můžete najít vyjímečné výrobky z této oblíbené rubriky za super peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele ELT. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka ELT pro vás vyrábí špičkový sortiment. Nové kousky každý den!

Levný produkt Rohová sedačka ve tvaru U Teuns, žlutá Roh: Orientace rohu Levý roh od společnosti se zárukou kvality ELT jde pořídit právě teď u nás za outletovou cenu! V současnosti za 37 799 Kč.