Luxusní sedací souprava Neapol Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Neapol  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava Neapol Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
44 586 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Neapol  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Neapol  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce polohování záhlavníků  Sedačka je rozkládací  Malé polštářky nejsou v ceně  Potaženo eko kůží Cayenne 28   Parametry :
350x276x175cm
Výška sedu: 45cm 
Plocha po rozložení: 270x130cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 

Žádaný výrobek Luxusní sedací souprava Neapol Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce se skvělou pověstí STG jednoduše můžete najít právě dnes za outletovou cenu. Nyní pořídíte jen za 44 586 Kč.