Rozkládací sedací souprava Lapon, modrá Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Rozkládací sedací souprava Lapon
Značka: ARK
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Lapon nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Manila Manila – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu. Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Lapon je rozkládací včetně úložného prostoru  Rozklad i úložný prostor na vzduchových pístech s automatickou dopomocí rozkládání  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    275x202cm 
Plocha po rozložení: 208x125cm  
Výška sedu: 43cm 
Výška: 85-100cm     Tento neodolatelný produkt Rozkládací sedací souprava Lapon, modrá Roh: Orientace rohu Levý roh můžete pořídit také tady na našem webu v oblíbené kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Nyní najdete unikátní produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny!

Unikátní a žádaný produkt Rozkládací sedací souprava Lapon, modrá Roh: Orientace rohu Levý roh od spolehlivé značky ARK snadno získáte tady nyní výhodně. Nyní pořídíte jen za 19 999 Kč.