Postel Navaro NA 13

Postel 80/200 NA 13 včetně roštu Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera Nábytek je dodáván v demontu Postel neobsahuje... více informací »
Postel Navaro NA 13
Značka: MBL
8 721 Kč
Ověřit dostupnost
Postel 80/200 NA 13 včetně roštu Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera Nábytek je dodáván v demontu Postel neobsahuje...

Postel 80/200 NA 13 včetně roštu
Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera
Nábytek je dodáván v demontu
Postel neobsahuje matraci

Parametry: (šířka x výška x hloubka)  
203x80x114cm
 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Kvalitní provedení postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem, ale bez matrace. Bez matrace proto, aby si každý mohl vybrat matraci, která mu nejvíce vyhovuje. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
Kvalitní a levný výrobek Postel Navaro NA 13 je k sehnání také tady na našem webu v populární rubrice ložnice! Nyní můžete získat kvalitní kousky z této populární sekce snadno online! Známá značka MBL dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní zboží

Kvalitní a oblíbený produkt Postel Navaro NA 13 od společnosti s předním postavením na trhu MBL jednoduše můžete sehnat v aktuální nabídce napořád výhodně. Akční ceny od 8 721 Kč.