Postel Enos

Moderní šatní postel Enos  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu Úložný prostor není součástí, lze... více informací »
Postel Enos
Značka: GIB
3 126 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatní postel Enos  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu Úložný prostor není součástí, lze...

Moderní šatní postel Enos 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Nábytek je dodáván v demontu
Úložný prostor není součástí, lze dokoupit 
Matrace není součástí, lze dokoupit 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
205x75x95cm (spaní: 200x90cm) 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Oblíbený a kvalitní výrobek jde nakoupit právě tady na našich stránkách umístěný v sekci dětské skříně. Nyní můžete získat ostatní výrobky ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! Známý výrobce GIB vám poskytuje velmi kvalitní sortiment. A to ještě není vše.

Hodně žádaný produkt Postel Enos od skvělé a známé značky GIB jednoduše seženete v aktuální nabídce za výborné peníze! Momentálně v akci za 3 126 Kč.