Pohovka Lier DBK korpus: Potah na korpus Eko-kůže D-4 šedá

Lier je elegantní pohovka Jádro je vyplněno kvalitní PUR pěnou pro pohodlné sezení Lze vybírat z velké nabídky potahů v našem... více informací »
Pohovka Lier  DBK korpus: Potah na korpus Eko-kůže D-4 šedá
Značka: GIB
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Lier je elegantní pohovka Jádro je vyplněno kvalitní PUR pěnou pro pohodlné sezení Lze vybírat z velké nabídky potahů v našem...

Lier je elegantní pohovka
Jádro je vyplněno kvalitní PUR pěnou pro pohodlné sezení
Lze vybírat z velké nabídky potahů v našem vzorníku níže
3-pohovka je rozkládací
Nožky jsou kovové
Využijte výhodného nákupu za akční cenu

Parametry  
Pohovka: 200x85x100cm 
Spaní: 200x140cm
 
POHOVKA LIER
Máte rádi originalitu a nápaditost? Rádi jste středem pozornosti? Středem pozornosti bude i vaše nová pohovka Lier! Její geometrické tvary doplňuje efektní oblý kovový rám. Pohovka Lier je rozkládací a poslouží vám tak stejně dobře i v noci. Buďte sví, buďte IN, Lier je zde pro vás!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Unikátní kousek Pohovka Lier DBK korpus: Potah na korpus Eko-kůže D-4 šedá jde sehnat právě nyní na stránkách v rubrice pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Pohovka Lier DBK korpus: Potah na korpus Eko-kůže D-4 šedá od našeho známého výrobce GIB seženete v aktuální nabídce za outletovou cenu. Nyní můžete mít za 11 999 Kč.