Pohodlné křeslo Retro, žlutá Velvet

  Moderní a kvalitní křeslo  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Pohodlné křeslo Retro
Značka: Mjn
8 596 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní křeslo  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní a kvalitní křeslo 
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Dřevené nohy 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Zadní část očalouněna originálním potahem

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
67x59x76cm 
  Tento velmi oblíbený produkt Pohodlné křeslo Retro, žlutá Velvet lze nakoupit rovnou tady na našich stránkách v populární kategorii křesla. Najděte si další výrobky z naší sekce ve výhodné akci! Oblíbený dodavatel Mjn vám může nabídnout top produkty Však to vidíte sami. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další vybrané produkty značky Mjn. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Pohodlné křeslo Retro, žlutá Velvet od společnosti se zárukou kvality Mjn snadno můžete najít v naší online nabídce skutečně výhodně! Akční cena od 8 596 Kč.