Pohodlná pohovka Besper, zelená

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pohovka v potahu kvalitní žinilka... více informací »
Pohodlná pohovka Besper
Značka: ROB
12 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pohovka v potahu kvalitní žinilka...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Pohovka v potahu kvalitní žinilka Metro – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
246x112x85cm 
Plocha po rozložení: 198x140cm 
Rozměr úložného prostoru: 191x70cm 
Výška sedu: 37cm 
Hloubka sedu: 50cm 
 
  Tento unikátní kousek Pohodlná pohovka Besper, zelená máte možnost sehnat lehce tu na našich stránkách v populární rubrice pohovky – 3 sedáky. Nyní pořídíte jiné produkty z naší sekce za outletovou cenu. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další zboží od výrobce ROB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka ROB má na skladě top sortiment

Velmi prodávaný kus Pohodlná pohovka Besper, zelená od našeho předního výrobce ROB můžete nakoupit u nás extra se slevou! V akci za 12 999 Kč.