PC stůl Celeste, dub zlatý

Velmi moderní obývací systém Celeste   Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
PC stůl Celeste
Značka: GIB
2 731 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Celeste   Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Velmi moderní obývací systém Celeste  
Dodáváme v dekoru dub zlatý 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
110x77x50cm 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Hodně žádaný produkt PC stůl Celeste, dub můžete dostat přímo tady a teď na našich stránkách v rubrice moderní pc stoly. Získejte unikátní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci.

Kvalitní a žádaný produkt PC stůl Celeste, dub zlatý od této skvělé značky GIB jednoduše můžete najít nyní skutečně výhodně. Akční cena od 2 731 Kč.