Designová sedací souprava Ransom Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Ransom  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  ... více informací »
Designová sedací souprava Ransom Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
40 871 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Ransom  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  ...

Moderní rohová sedací souprava Ransom  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení   Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Součástí je funkce relax, viz. fotogalerie  Polohování hlavových opěrek  Malé dekorační polštářky nejsou součástí  Potaženo režnou látkou Icon 45   Parametry :
270x230x90-105cm
Výška sedu: 45cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací 
Kvalitní a levný produkt Designová sedací souprava Ransom Roh: Orientace rohu jde nakoupit bezprostředně tady na stránkách v populární rubrice obývací pokoj. Nyní pořídíte ostatní produkty ve zmiňované kategorii v akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další vybrané produkty značky STG. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka STG poskytuje velmi kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Ve slevě kousek Designová sedací souprava Ransom Roh: Orientace rohu Levý roh značky STG pohodlně seženete v naší online nabídce extra se slevou. V akci za cenu 40 871 Kč.