Luxusní sedací souprava City OS+3FB Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Luxusní sedací souprava City OS+3FB Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
28 485 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava City  Sedáky jsou vyplněny pružinami Faliste  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  V ceně je funkce posuvných zádových opěrek  Sedačka je rozkládací včetně úl. prostoru Rozklad není potažen stejnou látkou jako zbytek sedací soupravy  Záhlavníky nejsou součástí sedačky Potaženo režnou látkou Persempra 13+14    Parametry :
271x205x87cm
Výška sedu: 44cm 
Plocha po rozložení: 195x135cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Hodně žádaný produkt můžete získat snadno tady na našich stránkách umístěný v sekci obývací pokoj! Nyní získáte jiné kousky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další zboží od výrobce STG. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Luxusní sedací souprava City OS+3FB Roh: Orientace rohu Levý roh od předního výrobce STG je k dostání tady v bezva akci! Výhodně za skvělou cenu 28 485 Kč.