Designová sedací souprava Blenco Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Blenco  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Designová sedací souprava Blenco Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
23 532 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Blenco  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Blenco  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Sedačka je rozkládací 200x140cm  Potaženo látkami žinilka Monolith 37 + Z37   Parametry :
225x160x89cm
Výška sedu: 44cm 
Plocha po rozložení: 200x140cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Výjimečný produkt Designová sedací souprava Blenco Roh: Orientace rohu Levý roh je dostupný teď tu na našich stránkách umístěný v kategorii obývací pokoj. Najděte si ostatní produkty z této sekce v bezva akci.

Tento nejprodávanější produkt Designová sedací souprava Blenco Roh: Orientace rohu Levý roh od značky s dlouholetou tradicí STG jednoduše seženete zrovna za báječnou cenu. Nyní za akční cenu 23 532 Kč.