Moreno komoda malá baltimore/bílá

Velmi moderní komoda Moreno Dodáváme v dekoru ořech baltimore s možnými dodatky - černá nebo bílá Nábytek je dodáván v... více informací »
Moreno komoda malá baltimore/bílá
Značka: MBL
4 775 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní komoda Moreno Dodáváme v dekoru ořech baltimore s možnými dodatky - černá nebo bílá Nábytek je dodáván v...

Velmi moderní komoda Moreno
Dodáváme v dekoru ořech baltimore s možnými dodatky – černá nebo bílá
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Komoda: 55x110x40cm 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Hodně žádaný produkt jde sehnat pohodlně na stránkách umístěný v rubrice moderní komody! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci.

Kvalitní a žádaný kousek Moreno komoda malá baltimore/bílá od společnosti MBL máte možnost koupit u nás nyní za outletovou cenu! Ceny od 4 775 Kč.