Moderní sedačka ve tvaru U Saturn, hnědá Monolith

  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Univerzální... více informací »
Moderní sedačka ve tvaru U Saturn
Značka: ROB
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Univerzální...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Univerzální pravo-levý roh 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
353x180x83cm 
Plocha po rozložení: 330x145cm 
Rozměr úložného prostoru: 110x70cm 
Výška sedu: 39cm 
Hloubka sedu: 90cm bez polštářů (65cm s polštáři) 
 
  Tento diskontní produkt Moderní sedačka ve tvaru U Saturn, hnědá Monolith lze získat zrovna tu na našich stránkách zařazený v kategorii sedačky rohové. Máme pro vás vyjímečné produkty z této populární sekce za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele ROB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce ROB má na skladě špičkové produkty

Zlevněný výrobek Moderní sedačka ve tvaru U Saturn, hnědá Monolith od výrobce s dobrým jménem ROB snadno získáte tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 21 999 Kč.