Moderní sedačka Sappo, modrá Monolith

  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Univerzální... více informací »
Moderní sedačka Sappo
Značka: ROB
18 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Univerzální...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Univerzální pravo-levý roh 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
231x231x83cm 
Plocha po rozložení: 210x145cm 
Rozměr úložného prostoru: 110x70cm 
Výška sedu: 39cm 
Hloubka sedu: 90cm bez polštářů (65cm s polštáři) 
 
 
Tento kvalitní a levný produkt jde sehnat mimo jiné tu na našem webu ve známé kategorii sedačky rohové! Nyní si můžete vybrat ostatní kousky z této populární rubriky za výprodejovou cenu. Populární dodavatel ROB dlouhodobě dodává velmi kvalitní sortiment. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky ROB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Moderní sedačka Sappo, modrá Monolith od výrobce ROB máte možnost najít tady a teď skutečně levně! Levně za 18 999 Kč.