Moderní sedačka Blade, grafitová Monolith

  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Moderní sedačka Blade
Značka: ROB
16 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Univerzální pravo-levý roh 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
280x190x91cm
Plocha po rozložení: 230x149cm 
Rozměr úložného prostoru: 70x128x22 cm
Výška sedu: 39 cm 
Hloubka sedu: 86 cm bez polštářů (64cm s polštáři) 
 
  Oblíbený a akční produkt lze nakoupit rovněž tady na stránkách umístěný v kategorii sedačky rohové. Nyní si můžete pořídit parádní výrobky z této populární rubriky za výhodné peníze. Oblíbený výrobce ROB svým zákazníkům dodává skvělé výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na více skvělých kousků od značky ROB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Moderní sedačka Blade, grafitová Monolith od dodavatele s dobrým jménem ROB jednoduše najdete aktuálně za zcela nejnižší cenu! Cena již od 16 499 Kč.